-  |  E-shop o Profi a Hobby nástrojích a nářadích Prodejny: BRNO-Sokolova 89/26 |
Prodejní slogan apod.

on-line

Elektronářadí Black & Decker | stavební lasery


Kategorie: stavební lasery

Kód:  J1-BDM100-XJ
[?] ZRUŠENO
Laser.Rozměřovač Vzdáleností - BDM100-XJ
 
3.545,-Kč s dph
2.930,-Kč

Kód:  J1-LZR6-XJ
[?] 6-8 týdnů
-19,5%
sleva 50% na dopravu
Laserový kříž Black and Decker
Laserový kříž Black and Decker
 
5.744,-Kč s dph
4.747,-Kč

 detail 
zvolte množství: 

Kód:  J1-BDLB14
[?] 6-8 týdnů
-17,0%
Svítilna 14 LED, 4,5V Black and Decker
Svítilna 14 LED, 4,5V Black and Decker
 
2.581,-Kč s dph
2.133,-Kč

 detail 
zvolte množství: 

Kód:  J1-LZR4-XJ
[?] 6-8 týdnů
-19,5%
Nový produkt
Rozměřovač pracovní plochy LASER Black and Decker
Rozměřovač pracovní plochy LASER Black and Decker
novinka 
9.586,-Kč s dph
7.922,-Kč

 detail 
zvolte množství: 
Případné spory mezi společností MaT Motyčka a Tomášek s.r.o. a Kupujícím (pokud je spotřebitelem) lze řešit také mimosoudní cestou. V takovém případě Kupující může kontaktovat subjekt mimosoudního řešení sporu, kterým je například
Česká obchodní inspekce i spor řešit on-line prostřednictvím k tomu určené ADR platformy. Více informací o mimosoudním řešení sporů naleznete zde.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu společnosti MaT s.r.o. je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat a obsahují skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.
Copyright - veškeré materiály publikované na těchto webových stránkách: www.MAT-NARADI-NASTROJE.cz jsou chráněny autorským zákonem. Všechny práva vyhrazena.
Poznámka: Uvedené ceny jsou včetně dph a platí pouze pro internetové objednávky prostřednictvím e-shopu. Slevové akce a speciální akční nabídky platí v daném termínu pouze pro e-shop. Provozovatel si vyhrazuje měnit ceny, slevy bez předchozího upozornění.
E-shop o Profi a Hobby nástrojích a nářadích Prodejny: BRNO-Sokolova 89/26 |
Parse Time: 1.012 - Number of Queries: 381 - Query Time: 0.10728760221863