E-shop o Profi a Hobby nástrojích a nářadích Prodejny: HLINSKO-Nádražní ul. 559 | BRNO-Sokolova 89/26 | ČÁSLAV-Žižkovo nám. 165 |

Přihlášení:   E-mail:     Heslo:         Zapomněli jste Vaše heslo? Klikněte na tlačítko                            Vytvoření účtu, REGISTROVANÁ OBJEDNÁVKA  OBJEDNÁVKA BEZ REGISTRACE
Rozšířené hledání     Použijte rozšířené hledání pokud chcete upřesnit hledání podle parametrů     Nápověda(?)

Objednávka bez REGISTRACE
Krok 1 z 5 - Fakturační informace

CHYBA? NEDAŘÍ SE VÁM PŘEJÍT K DALŠÍMU KROKU OBJEDNÁVACÍHO PROCESU?
V případě že se Vám nepodaří přejít k dalšímu kroku objednávacího procesu bude zřejmě potřeba aktualizovat  Vᚠprohlížeč na nejvyšší verzi. Tyká se to především prohlížečů Internet Explorer verze: 6 a 7.
Vyšší verze by měli být bezproblémové.
Pokud se Vám i přesto nepodaří přejít k dalšímu kroku, tak prosím použijte prohlížeč Mozilla Firefox na který je e-shop plně optimalizován.
V případě dotazů volejte: +420 777 734 210
Stáhněte si nejnovější verzi prohlížeče:  INTERNET EXPLORER verze 8
Stáhněte si nejnovější verzi prohlížeče: MOZILLA FIREFOX případně zde.
Registrační údaje prosím zadávejte včetně diakritiky a rozlišení malých a velkých písmen - vhledem k propojení účetního systému s eshopem, budete mít na faktuře uvedeny údaje tak, jak jste je zadali při registraci.

Informace o firmě
např. 12345678
např. CZ12345678
Vaše osobní informace
* povinná informace
*
*
*
*

*
*
*
Kontakty *

*
Pokračujte krokem 2
- vybráním zpusobu dodání.
Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvl᚝ i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu společnosti MaT Motyčka a Tomášek s.r.o. je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat a obsahují skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.
Copyright - veškeré materiály publikované na těchto webových stránkách: www.MAT-NARADI-NASTROJE.cz jsou chráněny autorským zákonem. Všechny práva vyhrazena.
Poznámka: Uvedené ceny jsou včetně dph a platí pouze pro internetové objednávky prostřednictvím e-shopu. Slevové akce a speciální akční nabídky platí v daném termínu pouze pro e-shop. Provozovatel si vyhrazuje měnit ceny, slevy bez předchozího upozornění.
E-shop o Profi a Hobby nástrojích a nářadích Prodejny: HLINSKO-Nádražní ul. 559 | BRNO-Sokolova 89/26 | ČÁSLAV-Žižkovo nám. 165 |
Parse Time: 0.384 - Number of Queries: 43 - Query Time: 0.0210127451782