-  |  E-shop o Profi a Hobby nástrojích a nářadích Prodejny: BRNO-Sokolova 89/26 |
Prodejní slogan apod.

on-line

Odkazy-partneři

Doporučujeme Vám navštívit stránky našich partnerů.
Velice rádi si s Vámi vyměníme odkaz v rámci zlepšení pozice ve vyhledávačích. Před zahájením registrace odkazu je nutné, abyste nejdříve umístili náš odkaz na Vaše stránky.
Postup v krocích:
*1. Umístěte odkaz na váš web v následujícím tvaru:
E-shop MAT-NARADI-NASTROJE nabízí: ruční nářadí a nástroje s obchody: Brno

*1. Umístěte odkaz v následujícím tvaru  na hlavní stranu, do patičky webu (odkaz zobrazující se na všech strankách):
MAT- nářadí a nástroje

*2. Na adresu: brno@mat-kovani.cz nám zašlete informační email i webovou adresou URL, kde je umístěn odkaz na náš web.

Pravidla:
Název serveru + max. 10 slov, (S-rank 50/100 a vyšší)
U zpětného odkazu z vašeho webu nesmí být použit atribut 'nofollow'

*3. Po kontrole bude váš odkaz přidán.
Přijímáme pouze odkazy na stránky, které přinesou našim návštěvníkům další hodnotné informace, služby, nebo zboží, a které neobsahují nezákonný materiál (resp. veškerý obsah webu musí být v souladu s platnými právními předpisy České republiky).
Výměna odkazů (link building) slouží ke zlepšení hodnocení (Pagerank, Srank, Jyxorank,...) Vašeho webu vyhledávači, a tak ke zlepšení pozic ve vyhledávání a vyšší navštěvnosti.
Je mnoho metod, jak posunovat svůj web na vyšší a vyšší pozice, ale právě výměna odkazů patří mezi ty nejúčinější a nejlevnější.
Proto i náš eshop nabízí výměnu odkazů. Pokud máte zájem o výměnu odkazů, stačí napsat email na brno@mat-kovani.cz, kde se již domluvíme na podrobnostech.
Použijte formulář pro vložení zpětného odkazu zde: Vložit odkaz
Navštívit můžete také katalog odkazů

ODKAZY - PARTNEŘI (LINKS):

MAT-NABYTKOVA-DVIRKA- kuchyňská a nábytková dvířka pro váš nábytek
E-shop MAT-NABYTKOVE-KOVANI nabízí: drátěný program, kuchyňské dřezy, nábytkové a stavební kování s obchody: Brno, Hlinsko, Čáslav
Zde může být i Váš odkaz...

Případné spory mezi společností MaT Motyčka a Tomášek s.r.o. a Kupujícím (pokud je spotřebitelem) lze řešit také mimosoudní cestou. V takovém případě Kupující může kontaktovat subjekt mimosoudního řešení sporu, kterým je například
Česká obchodní inspekce i spor řešit on-line prostřednictvím k tomu určené ADR platformy. Více informací o mimosoudním řešení sporů naleznete zde.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu společnosti MaT s.r.o. je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat a obsahují skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.
Copyright - veškeré materiály publikované na těchto webových stránkách: www.MAT-NARADI-NASTROJE.cz jsou chráněny autorským zákonem. Všechny práva vyhrazena.
Poznámka: Uvedené ceny jsou včetně dph a platí pouze pro internetové objednávky prostřednictvím e-shopu. Slevové akce a speciální akční nabídky platí v daném termínu pouze pro e-shop. Provozovatel si vyhrazuje měnit ceny, slevy bez předchozího upozornění.
E-shop o Profi a Hobby nástrojích a nářadích Prodejny: BRNO-Sokolova 89/26 |
Parse Time: 1.371 - Number of Queries: 256 - Query Time: 0.097946063476561