E-shop o Profi a Hobby nástrojích a nářadích Prodejny: HLINSKO-Nádražní ul. 559 | BRNO-Sokolova 89/26 | ČÁSLAV-Žižkovo nám. 165 |

Přihlášení:   E-mail:     Heslo:         Zapomněli jste Vaše heslo? Klikněte na tlačítko                            Vytvoření účtu, REGISTROVANÁ OBJEDNÁVKA  OBJEDNÁVKA BEZ REGISTRACE
Rozšířené hledání     Použijte rozšířené hledání pokud chcete upřesnit hledání podle parametrů     Nápověda(?)

Odkazy-partneři

Doporučujeme Vám navštívit stránky našich partnerů.
Velice rádi si s Vámi vyměníme odkaz v rámci zlepšení pozice ve vyhledávačích. Před zahájením registrace odkazu je nutné, abyste nejdříve umístili nᚠodkaz na Vaše stránky.
Postup v krocích:
*1. Umístěte odkaz na vᚠweb v následujícím tvaru:
E-shop MAT-NARADI-NASTROJE nabízí: ruční nářadí a nástroje s obchody: Brno, Hlinsko, Čáslav

*1. Umístěte odkaz v následujícím tvaru  na hlavní stranu, do patičky webu (odkaz zobrazující se na všech strankách):
MAT- nářadí a nástroje

*2. Na adresu: brno@mat-kovani.cz nám zašlete informační email i webovou adresou URL, kde je umístěn odkaz na nᚠweb.

Pravidla:
Název serveru + max. 10 slov, (S-rank 50/100 a vyšší)
U zpětného odkazu z vašeho webu nesmí být použit atribut 'nofollow'

*3. Po kontrole bude vᚠodkaz přidán.
Přijímáme pouze odkazy na stránky, které přinesou našim návštěvníkům další hodnotné informace, služby, nebo zboží, a které neobsahují nezákonný materiál (resp. veškerý obsah webu musí být v souladu s platnými právními předpisy České republiky).
Výměna odkazů (link building) slouží ke zlepšení hodnocení (Pagerank, Srank, Jyxorank,...) Vašeho webu vyhledávači, a tak ke zlepšení pozic ve vyhledávání a vyšší navštěvnosti.
Je mnoho metod, jak posunovat svůj web na vyšší a vyšší pozice, ale právě výměna odkazů patří mezi ty nejúčinější a nejlevnější.
Proto i nᚠeshop nabízí výměnu odkazů. Pokud máte zájem o výměnu odkazů, stačí napsat email na brno@mat-kovani.cz, kde se již domluvíme na podrobnostech.
Použijte formulář pro vložení zpětného odkazu zde: Vložit odkaz
Navštívit můžete také katalog odkazů

ODKAZY - PARTNEŘI (LINKS):

MAT-NABYTKOVA-DVIRKA- kuchyňská a nábytková dvířka pro vᚠnábytek
E-shop MAT-NABYTKOVE-KOVANI nabízí: drátěný program, kuchyňské dřezy, nábytkové a stavební kování s obchody: Brno, Hlinsko, Čáslav
Zde může být i Vᚠodkaz...
Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvl᚝ i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu společnosti MaT Motyčka a Tomášek s.r.o. je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat a obsahují skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.
Copyright - veškeré materiály publikované na těchto webových stránkách: www.MAT-NARADI-NASTROJE.cz jsou chráněny autorským zákonem. Všechny práva vyhrazena.
Poznámka: Uvedené ceny jsou včetně dph a platí pouze pro internetové objednávky prostřednictvím e-shopu. Slevové akce a speciální akční nabídky platí v daném termínu pouze pro e-shop. Provozovatel si vyhrazuje měnit ceny, slevy bez předchozího upozornění.
E-shop o Profi a Hobby nástrojích a nářadích Prodejny: HLINSKO-Nádražní ul. 559 | BRNO-Sokolova 89/26 | ČÁSLAV-Žižkovo nám. 165 |
Parse Time: 0.768 - Number of Queries: 42 - Query Time: 0.0709821263123